Lady (19.6.2007 - 26.7.2010)

(i když už Ladynka není s námi, navždycky bude mít v mém srdíčku  první místo)

 

Ladynka byla moje první borderka. Když jsem skončila v jezdeckém oddíle, rozhodla jsem se věnovat nějakému dalšímu sportu. Plemeno border collie jsem poznala náhodou, ale hrozně se mi zalíbilo. Hned jsem se rozhodla, že sport se psem bude to pravé. Na štěňátka jsem se byla tenkrát jen podívat a samozřejmě hned zaplatila i zálohu…. Ladynku jsme vybrali kvůli malému flíčku, který měla na hlavičce. :-)

Díky Ladynce jsem začala navštěvovat kynologický klub ve Zlíně Přílukách. První školku pro štěňátka, lekce poslušnosti a  pak agility. Díky ní jsem poznala skvělé lidi, s kterýma jsem si toho už tolik prožila. A hlavně. Díky Ladynce jsem poznala kouzlo borderek.

Lady byla neskutečně empatická fenka. Myslím, že tohle už nikdy nezažiju. Prožili jsme spolu spoustu dobrého i zlého a vždycky jsem v ní měla oporu jako v nikom jiném na světě. 

 

S Ladynkou jsem propadla agility. Díky ní možná vynaleznu helmu pro splašené pejsky. Přece jen, když panička řekne „hop“ musí se HNED skočit. I kdyby to mělo být do bočnic, tunelu, čehokoli… :-) Nikdy jsem nezažila tolik strachu, jako když Ladynka skákala kruh. J Myslím, že v tomto na ni vzpomíná celá naše agi skupina, že?? :-)

 

 

 

Ladynka mě bohužel v červenci 2010 opustila. Byla to pro mě obrovská a nečekaná ztráta.

 

Ladynečko, nikdy na tebe nezapomenu a vždycky pro mě budeš ta jedinečná a nejlepší kámoška!!

 

 

Na vzpomínkové video o Ladynce se můžete podívat tady.

 

Závodní videa:

- první video: na odkazu holek Smolkových, které nám ho i upravily. :-) Jsou to naše první oficiální závody. :-)

- druhé video z moc pěkných závodů v Trenčíně :-)

- třetí video z Opavy (není moc kvalitní, ale věřím, že na konci se pobavíte :-))