Diamond Inessa Near Future (13.2.2010)

Když měla Ladynka kolem dvou let, říkala jsem si, že jí pořídím kamarádku. V chovatelské stanici Near Future byla zrovna narozená štěňátka a protože jsem znala osobně Verču i Infi ze závodů, rozhodla jsem se jet na štěňátka podívat. Dopadlo to, jako asi vždycky, když se jedu JEN podívat. :-)

Díky všem poradcům a spolucestovatelům jsem dovezla  Inessku do zrovna nového bytečku.

Okamžitě zabavila Ladynce všechny hračky a brzy překonala i jediný Ladynky úkryt a vylezla za ní i na postel. Lady si  rychle zvykla na otravnou kamarádku a myslím, že i za tu krátkou dobu, co s ní Iness vyrůstala, ji toho stihla hodně naučit a byla z nich super dvojka.

 

Iness je velmi sebevědomá fena. Nic  ji nerozháže a je pořád happy! Tedy skoro nic. Jediné, co Iness vyvádí z míry (po kom to asi má?? :-)) je laser, prasátko ze zrcátka nebo jakýkoliv záblesk, někdy i stín… Všechny tyto věci se před ní NESMÍ objevit! :-) 

S Inesskou jsem se rozhodla vyzkoušet více psích sportů. Snažíme se pravidelně docházet na obrany, které Inessku moc baví. Nemá reakci na střelbu ani bič. Má dobrý zákus i při použití biče. 

Taky jsme vyzkoušely coursing  a ovečky.  Iness velmi baví cvičení různých triků. Když vezmu do ruky pamlsky, mohla by se zbláznit radostí. :-)

Prioritou a největší zábavou pro nás obě je agility. Inesska zdědila po své mamince i hodně velkou zběsilost v tomto sportu. S přibývajícím věkem je to lepší, ale občas (často) mám pocit, že by si na tréninky měla doběhnout vedle auta ať je trochu ovladatelná. Boj s padáním skoček máme díky skokové gymnastice částečně za sebou, ale slalom nás i přes častý trénink občas ještě potrápí (ehm dost často).

 

Inesska je velmi všestranná fenka. Všechno, co panička vymyslí, ji baví a při všem je viditelně spokojená. Dokáže svoji náladu skvěle přenášet i na mě a za to jí patří velký dík.:-))