Trojité novinky :-)

17.03.2011 18:11

Po velkých útrapách s úpravou videí se mi konečně podařilo dát dohromady další. Málem to odnesl počítač. Kladivo bylo přichystané. Nakonec se program umoudřil, video uložil a notebook byl ušetřen. :-)

K Ladynce dávám odkazy na tři závodní videa.

 

S Inesskou jsem se zúčastnila intenzivního tréninku ve Všetulích tentokrát ne našeho běžného, ale pod vedením Martiny Konečné. Moc se mi styl tréninku líbil. Inesska se opravdu proběhala (hlavně si zatunýlkovala) a byly jsme obě pěkně unavené. Video nám natočily holky Smolkovi. Děkujeme. :-)  Odkaz tady.

 

Kessynka se poctivě zotavovala z kastrace. Po rekonvalescenci a nuceném chození na vodítku je teď po každém puštění úplně splašená. Velmi si oblíbila aporty - nosí klacíky, hračky. Je moc šikovná. Při minulém cvičení pomocí shapingu strčila rychlostí provedení cviku Inessku do kapsy. :-)

 

Za pár dní Kessynčina uzdravování jsme přišly o všechny malé plyšáčky. Kessynce se po kastraci projevila falešná březost (asi si myslela, že jsme jí vyoperovaly štěňátka a ne vaječníky :-)). Veškerou "péči" tedy věnovala plyšovým hračkách. Všechny přišly o očička a ouška, nožičky...

Myslím, že je dobře, že nikdy opravdové štěňátka mít nebude. :-)

Ukázka pár zvířátek před vyhozením (první je Snoopy, kdyby jste nepoznali):