Předvelikonoční výprask III. - neoficiální závody Hodonín

14.04.2011 20:28

Sestava psích mlaďochů z ROSA Zlín vyrazila na první závody. Do Hodonína jsem se moc těšila. Rozhodčí na závodech byla Martina Konečná a po dlouhé době jsme se měly setkat s Verčou Vargovou a Inessčinou maminkou Infou. Fotečky holek i agility nám nafotil náš agility kolega Bob a moc za ně děkujeme. :-)

Závody začaly "hrou" z tunýlků. V openu jsem na Inessku zavolala pozdě, takže si proběhla tunýlek navíc. V jumpingu jsem se obávala dlouhé rovinky. Stihla jsem Inessku krásně předběhnout, což komentovala šíleným pištěním. :-) Točení za zdí jsme nenatrénovaly. Nešlo nám ani na intenzivkách, kde ho Marťa stavěla. Inesska měla ale z běhů velkou radost. Nevadilo jí cizí prostředí ani překážky. Po doběhu nechápala, že už je to konec. :-) Naštěstí se na závodech nešlo diskvalifikovat. :-)  Byly jsme tedy v součtu 10. (z celkem 16ti large týmů začátečníků). V openu 12. a v jumpingu 8.

Ráda jsem viděla Verču a Infi opět v akci. :-) Inesska je na parkuru Infince hoodně podobná. :-) Videa z běhů zde. Natočila nám ho Hanka Sklenaříková (moc děkujeme :-))

Moc mě potěšila i Kessynka, která jela s námi a fandila. :-) Na procházkách v krásném okolí cvičáku se po rozvážném přemýšlení odvážila a vlezla do vody, kterou viděla asi poprvé. Myslím, že bude těžké ji odvolávat. Vzniklo z toho její první video. :-)