Nedělní intenzivní trénink

30.05.2011 20:40

    Celou neděli jsem strávily s holkama na našem cvičáku. Tentokrát ne na klasickém tréninku, ale na intenzivce, kterou pořádala Nikol. Přihlásila jsem obě holky. Bála jsem se, že Kessy nebude vůbec běhat, protože jsem se s ní ve čtvrtek zapotila víc než s Inesskou. Nakonec běhala moc pěkně. Inesska byla taky moooc šikovná a rychlá (slovo "makej" nebylo myšleno doslova :-)).

Parta se sešla skvělá, užily jsme si hodně srandy. Nikol nás pěkně proháněla a myslím, že všichni se moc snažili.  Při běhání jsem chtěla zúročit své znalosti z hodin salzy, ale bohužel mi to nebylo dovoleno. :-) :-) Nakonec jsem, po dloooouuhé době a pobavení všech přítomných, zvládla zorganizovat tělo (hlavně zadek) a hlavu, a točení jsem celkem zvládla.

Počasí vyšlo skvělé akorát jsem nějak nezvládla sladit oblečení se sluníčkem. Na mých zádech je důkaz všech triček, ramínek a plavek, které jsem za ten den na sobě měla (a že jich bylo :-)).

Pár foteček nám dovolily na našich stránkách zveřejnit holky Ajglovic takže tady jsou. Moc za jejich vyfocení děkujeme. :-)