Klubové sranda závody

10.09.2011 10:05

V sobotu se na našem cvičáku konaly klubové závody v poslušnosti. Přihlásila jsem se, ať si nanečisto vyzkoušíme zkoušky s Inesskou. Do kategorie ZZO spadaly věkem obě holky.

Inesska šla jako 6. Přivolání měla krásné, ale bez odvolání - tedy "volna". Proč by na cvičáku odcházela, když ví, že hned půjde zpátky, že? :-) Aportek se taky moc nepovedl. Jinak jsem byla moc spokojená.

Kesska u nohy nikdy nechodila a nedělala ani nikdy odložení za pochodu... No vlastně žádný prvek z těchto závodů. :-) I tak byla moc šikovná. Aport nosí jen kus ode mě, ale u ní je úspěch, že si vůbec hraje. :-) Při odložení předvedla nový prvek - "vyvalení", kterým pobavila rozhodčí i publikum.

S oběma holkama velká spokojenost. Na závodech byla fajn atmosféra, opekly se špekáčky, nasmáli jsme se u párkového přivolání...  Děkujeme moc paní rozhodčí Renči za velmi nepřísné hodnocení. :-) Do zkoušek máme ale ještě co pilovat. :-)      

Za fotečky děkuji holkám Smolkovým. Video jsem si nechala natočit hlavně kvůli tréninkovým účelům (děkuji Barči). Nakonec jsem ho i upravila a můžete se mrknout.