Intenzivka s Terkou Královou a Luckou Dostálovou Hodonín

21.09.2011 19:13

Na tento víkend jsem se moc těšila. Velký dík patří hlavně Kačce, že to zorganizovala a že jsme se domluvily na volném místě. :-)

V sobotu brzo ráno jsem naložila Fífu, sešly jsme se s parťačkou Ljubou a vyrazily jsme směr Hodonín.

Běhání vždy začínalo prohlídkou, kterou nám holky do krůčku popsaly. Bylo to velmi užitečné a poučné. Tentokrát žádný trapas s natočenýma špičkama nebyl. :-) Teorie je jedna věc a praxe s rychlou Inesskou a mým ne vždycky přesným vedením je jiná. :-) Přesto bych víkendový trénink hodnotila třemi slovy - SUPER, SUPER, SUPER! :-) Běhalo se skvěle, Inesska byla šikulka nejšikovnější. :-) Největší radost jsem měla ze slalomu, který zvládla perfektně!

Kessa si intenzivku užila po svém - celý den čumákovala do myších děr a zadávila nejmíň 7 kousků. Šikulka. Kdyby měl někdo zájem o pronájem myšilovkyně bereme 50,- Kč za myš. Těla odevzdáme skoro neporušené. :-)

Obrovský dík patří Terce a Lucce za super tratě, rady, milé chování i obrovskou motivaci, kterou mi dodaly do dalšího běhání. :-)

Bohužel jsem Inessku v neděli špatně navedla na jednu skočku a byl z toho pád do překážky. Z pádu je vyvtrnutý kloubek pátého prstu a s ním odpočinek, který máme teď naordinovaný. Tím se nám ruší zkoušky poslušnosti a raději vynecháme i předskokanění na našich dvojzouškách. Tohle bylo jedinné negativum skvělého víkendu. Snad bude Inesska brzo fit. Těšíme se totiž do Opavy. :-)